Klárka se narodila rodičům, kteří nebyli nijak hudebně založeni. Když jí bylo šest let, hrávala si u babičky na staré rozladěné piano. Rok na to ji začala na klavír učit její prateta, která tehdá objevila Klárčiny odstávající malíčky na rukou, odborně nazýváno "barokní malíčky".
V roce 2003 začala chodit do hudební školy Yamaha na keyboard. První písnička, kterou se naučila hrát na piano (ještě sama doma… bez not), byla "My heart will go on", známá znělka filmu Titanic. Dnes už Klára na piano nezahraje nic - neumí, nikdy neuměla a nikdy nebude umět noty. Nějakou dobu si dala pauzu s muzikou, až v roce 2007 vzala do ruky kytaru, a učila se akordy, nakreslené ve zpěvnících Jarka Nohavici. Dva roky na to s jejími kamarády z venkova založila country kapelu Krkavci, která fungovala dvě hodiny v garáži. Klára sama hrávala různě po ohních a rodinných oslavách, až nakonec byla rodinnými příslušníky brána za cvičenou opicí. Zatím ale žádný náznak bluegrassu. Roku 2013 začíná hrát na basovou kytaru, a rok na to už přicházejí nabídky do kapel. Klára si prošla různě styly, od country přes bigbít v garáži až po tvrdý punk. 3 měsíce hrála s punkovou kapelou Oversky Doe (4 úspěšné koncerty), půl roku se zábavovou skupinou Kdokolif (nespočitatelné). A právě u Kdokolifu přišly první náznaky bluegrassu, kdy mandolinista tahal do repertoáru různé tradicionálky. Klára na podzim roku 2014 Kdokolif opouští a ponořuje se do hlubin bluegrassu. V prosinci 2014 už zkouší kontrabas.
Přišel leden 2015. Kláře už píše Pavel, že sháněj basáka a na sv. Valentýna už probíhá telefonický rozhovor s kapelníkem Peťou.

Osobní Info:
Narozena: 9.2.1996 :-)
Znamení: Vodnář
Stav: přístupná / volná / nezadaná
Nástroj: Leonka / Dimavery JB-302 od kamaráda ze třetí ruky
Struny: nejlevnější Warwick 0.45
Pití: když hraju - zelená, když nehraju - rum