Nejmenší a nejmladší členka kapely. K muzice ji přivedli rodičové - nejen tím, že doma muzicírovali, ale především rozhodnutím přihlásit dcerku do lidušky na zobcovou flétnu. Nemohli už totiž dále poslouchat, jak si pořád dokola hraje na fakíra se starou dětskou plastovou flétničkou.
Na základní škole začala zpívat v dětském školním sboru, kde občas dostala do ruky i nějakou tu tamburínu či bubínek. Později došla k závěru, že flétna je trochu nešikovný nástroj, protože s ním zároveň nemůžete zpívat. Začala se tedy sama učit na kytaru a mohla hrát u táboráků Plíhala, Jarrety a jiné folkové věci, které nikdo na požádání nezahrál. Když se v patnácti poprvé setkala s irskou hudbou, byla uchvácena natolik, že si pořídila penny whistle. Znovu si připomněla, jak moc má ráda zvuk houslí. Celé dětství totiž mlsně pokukovala po těch, které se dědečkovi válely ve skříni. Občas, když se nikdo nedíval a neposlouchal, je vytáhla a zkoušela na ně (neúspěšně) hrát. Odvahu říct si dědečkovi o jejich zapůjčení našla až v osmnácti. Od té doby se marně pokouší dohnat, co jako příliš nesmělé dítě zanedbala. Doufá, že třeba jednou budou ty skřipky znít tak, jak by opravdu chtěla.
     Má nezvladatelnou touhu zkoušet hrát na všechno, na co se hrát dá. Výjimkou jsou žesťové nástroje, neboť jediný zvuk, který na ně kdy vyloudila, připomínal umírajícího slona. Hraní v kapele ji vždycky lákalo, ale až letos na podzim se rozhodla tomu vyjít vstříc a začala hledat. Jejího inzerátu si všiml Třebich a odepsal jen tak ze zvědavosti. Po poslechu několika písniček měla Karol jasno - a po společném posezení a zazpívání měli jasno i kluci.
Asi milovaná Brňačka (6 let v Šalingradu) původem ze Šumperka, v Praze studuje molekulární biologii a genetiku. Její vášní je vedle muziky tanec, jízda na divoké vodě, focení a cestování po místech, kde lišky dávají dobrou noc. Miluje partnerské a teď už nově i manželské etudy.Osobní Info:
Narozena: 31.8.1987
Jméno za svobodna: Bendová
Znamení: panna
Nástroj: zpěv, zobcová a irská flétna, housle a cokoli, co se zrovna namane
Nejčastější věta: "Hmmm..něco bych zežrala."
Záliby: ráda řídím auta velikosti VAN :-)